Хто приймав ліки омепразол?

Все о здоровье и медицине в стране
Ответить
Лана

Сообщение Лана » 14 сен 2021, 01:17

Скажіть, хто приймав ліки омепразол? Чи дійсно вони ефективні, чи це гроші на вітер? Чи дорог вони коштують? І який зазвичай курс лікування? Хотілося б почути тих, кому їх назначали. Буду дуже вдячна за ваші відповіді.

Жора

Сообщение Жора » 14 сен 2021, 01:21

Якщо я не помиляюся, ці ліки назначають при язві шлунка та дванадцятипалої кишки. Я чув, що вони, хоч і недешеві, але доволі ефективні. Якщо вам їх назначили, значить требі купувати. Лікарю ж видніше. Ми же все таки не медики.

Василиса Премудрая

Сообщение Василиса Премудрая » 14 сен 2021, 01:25

У мене свекр лежав у хірургії, у лікарні. Лікар йому виписував ці ліки у вигляді уколів. Але там не тільки ці ліки були, там цілий список. Не знаю, що саме допомогло. Зараз язва у свекра зарубцювалася. Але все одно сидить на дієті.

Лола

Сообщение Лола » 14 сен 2021, 01:32

Наш батько старенький. І у нього язва шлунка відкрилася. Положили у лікарню, у хірургію. Не оперували, а назначили медикаментозне лікування. Серед усіх назначених ліків ( а їх та багато), був і цей омепразол.
Ми усі ліки, у тому числі и омепразол https://apteka-ds.com.ua/product/omepra ... kon-046876 резервували на сайті. Щоб не бігати по аптеках не та шукати. У нас ще була картка клієнта аптеки, тому нам бонуси нараховувалися.
Зайдіть на сайт - там і ціна є, а анотація, і аптеки, де можна зарезервувати. Дуже зручно.
Не хворійте ) .

Изображение

Галина Остапенко

Сообщение Галина Остапенко » 17 сен 2021, 11:46

У моего знакомого серьезные проблемы с желудком. Он принимает это лекарство. Говорит, что намного легче с ними.

Ответить